KOZA SYM UYGULAMALARI

Antalya Koza Sağlıklı Yaşam ve Egzersiz Merkezi Reformer, Klinik Pilates, Hamile Pilatesi, Skolyoz , Osteopati ve Klinik Masaj Uygulamalarımız Hakkında Detaylı Bilgiye Açıklamalardan Ulaşabilir, Aradığınızı Soruya Cevap Bulamazsanız Bizlere Online Destek Sisteminden yada Telefon ile Ulaşabilirsiniz.REFORMER

Pilates egzersizleri için tasarlanmış özel bir makinayla yapılan reformer pilates, makinadaki yaylar sayesinde direnç ayarlanarak kişiye özel olarak çalışılan, oldukça güvenli ve etkili bir egzersiz sistemidir.


DETAYLI BİLGİ


DİYETİSYEN

Size en uygun beslenme programı ile kalıcı ve sürdürülebilir bir beslenme planını oturtmayı hedefleyerek sağlıklı kilo kontrolünü sağlamayı hedefliyoruz.


DETAYLI BİLGİ


HAMİLE PİLATESİ

Gebelikte egzersiz yapmanın anne adayına hem fiziksel hem de ruhsal olarak çok yardımı vardır. Bu süreçte değişen hormon dengesi anneyi ruhsal ve bedensel olarak zorlar.


DETAYLI BİLGİ


SKOLYOZ – SCHROTH METHOD

Skolyoz omurganın sağa sola eğrilmesi ve sıklıkla kendi ekseni etrafında dönmesiyle karakterize bir hastalıktır.


DETAYLI BİLGİ


OSTEOPATİ

Osteopati Amerikalı Dr. Taylor Andrew Still tarafından 19. yy da tanımlanan çağdaş, modern bir bütünlük içeren terapi sistemidir. Günümüzde Amerika ve Avrupa’da yaygın olarak kullanılmaktadır.


DETAYLI BİLGİ


KLİNİK PİLATES

Kişinin Postür analizi ve diğer vücut ölçümlerinden sonra amaca yönelik egzersiz programının fizyoterapistlerce uygulanmasıyla yapılan pilates çeşididir.


DETAYLI BİLGİ